Pohotovostní služba

pohotovost

Aktuality

Přijmeme elektrikáře, zedníka a uklízečku. Nabízíme k pronájmu výrobní a skladovou halu, dále kancelářské prostory. Celkem cca 1000m2. Možno po menších částech.

K prodeji

Prodej pozemků - Libá - Lokalita Irsko

Realizace: 2010
Cena: 400,- Kč
Popis nemovitosti:

I. a II. etapa zasíťovaných pozemků rozprodána. Připravujeme III. etapu.

Lokalita "Irsko" se nachází na pozemcích klidné ekologicky nezatížené obce Libá ležící na hranicích s Německem. Krásná okolní příroda a dobrá dopravní dostupnost jsou nejlepšími předpoklady k výstavbě rodinného sídla. Nízká cena pozemků a vyjímečně výhodná poloha dávají tušit brzkému vybudování další moderní části obce. Pokud máte zájem o návštěvu lokality můžeta tak učitit cestou do Libé. Oranžové směrové šipky s nápisem "IRSKO" Vás dobře navedou do nové části obce Libá. Při vjezdu je umístěná velká informační tabule s vyznačenou dopravní situací a seznamem pozemků.

Přijďte se podívat na nejhezčí místo k bydlení uprostřed přírody a to nejen na chebském okrese.

_A200080.jpg

prodej pozemků Hazlov

Realizace: 2018
Cena: 600,- Kč
Popis nemovitosti:

Nově nabízíme k prodeji kompletně zasíťované pozemky pro stavbu rodinných domů v Hazlově.

Pozemky jsou situovány ve středu obce. Dostupnost (škola, školka, lékař, restaurace, vlak, autobus) jsou v dosahu maximálně 5-ti minut volnou chůzí.

Na pozemcích je připravena elektrika, vodovod, dešťová kanalizace a splašková kanalizace. Pozemky budou připraveny ke stavbě na jaře 2019.

Cena je 600,-Kč/m2.

Hazlov.jpg

prodej pozemků - Pomezí nad Ohří

Realizace: 2015
Cena: 650,- Kč
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji poslední volný zasíťovaný pozemek na stavbu rodinného domu v obci Pomezí nad Ohří. Pozemky se nacházejí v krásném prostředí v centru obce u přehrady Skalka. Vzdálenost od Chebu je pouze 4 kilometry po přehledné a široké komunikaci. Pozemky jsou napojeny na kanalizaci, vodovod a elektřinu v listopadu 2015 byla provedena asfaltová komunikace. Cena za metr čtvereční zasíťovaného pozemku činí 650,-Kč/m2.

Poslední volný pozemek!!!!!

Pomezí situace.jpg
Copyright © ELČI s.r.o. 2012 | Developed by Web-co | Všechna práva vyhrazena | XHTML 1.0 Strict | CSS 2.1 | WebMail | Administrace