Pohotovostní služba

pohotovost

Aktuality

Přijmeme elektrikáře, zedníka a uklízečku. Nabízíme k pronájmu výrobní a skladovou halu, dále kancelářské prostory. Celkem cca 1000m2. Možno po menších částech.

ELČI s.r.o.

ELČI s.r.o. jediná komplexní stavební firma na chebském okrese. Disponujeme veškerými stavebními profesemi, vlastní dopravou, mechanizací a nářadím, máme vlastní sklady a dílny, včetně zámečnické dílny. V našem areálu Vám chceme nabídnout i další služby související se stavbou a opravou bytu, domu nebo chaty. U nás máte možnost si materiál jak koupit, tak i domluvit instalaci zakoupeného materiálu a zboží. Můžete si zde také objednat ostatní stavební práce všeho druhu, včetně výkopových a zemních prací. Budeme se těšit na viděnou v areálu „ÉČKA“ ve Františkových Lázních, Družstevní ulici

Elči rodinný dům

Vítáme Vás u ELČI s.r.o. :

Vážení obchodní přátelé a zákazníci vítáme Vás na oficiálních internetových stránkách firmy ELČI s.r.o. V roce 2014 jsme oslavili 20 let existence. Firma ELČI s.r.o. se zabývá veškerou stavební a elektromontážní činností. Společnost je rozdělena na několik středisek, které pracují samostatně a v případě potřeby a prolínání se jednotlivých činností spolupracují mezi sebou, aby celkový výsledek naší práce byl co nejlepší a co nejméně zatěžoval zákazníka zbytečnými dotazy na koordinaci prací. Každé středisko má své speciální zaměření a provádí činnosti, které ovládá nejlépe. Samozřejmě jednotlivá střediska disponují kvalifikovanými techniky, zkušenými řemeslníky, potřebným nářadím a zánovní technikou a mechanizací. Vlastníme certifikáty ISO 9001, 14001 a 18001.

PRODEJ POZEMKŮ

Nabízíme k prodeji zasíťované pozemky na stavbu rodinných domů. V současné době máme poslední volný pozemek v Pomezí nad Ohří. Nabízíme možnost stavby na těchto pozemcích, ale není to podmínka. Připravujeme pro Vás další stavební pozemky  a to v Libé lokalita "IRSKO", Hazlově a Chebu, jako vždy za dobré ceny.

více...

STAVEBNÍ PRÁCE

Rodinné domy stavěné klasickou technologií již od 1.900.000 Kč. Kvalitně a rychle vám postavíme a předáme Váš nový rodinný dům.

více...

ELEKTROINSTALACE

Provádíme výstavbu sítí nízkého i vysokého napětí včetně výstavby transformátorových stanic. Výstavbu provádíme vzdušným vedením ALFE, zemními kabelovými rozvody ale i vzdušným izolovaným AES vedením.

více...
Copyright © ELČI s.r.o. 2012 | Developed by Web-co | Všechna práva vyhrazena | XHTML 1.0 Strict | CSS 2.1 | WebMail | Administrace