Doprava, Zemní práce

Pronájem techniky

Rádi Vám pronajmeme potřebnou techniku pro realizaci Vaší stavby nebo jiného projektu.

Doprava

Přeprava stavebních materiálů, suti a jiných nákladů za výhodné ceny nejen v okrese Cheb, ale v širokém okolí.

Výstavby inženýrských sítí

Realizujeme pokládky veškerých inženýrských sítí. Vodovody, kanalizace, plynové potrubí, elektro, datové rozvody včetně revizí a kontrol.

Výkopové a zemní práce

Zajistíme veškeré výkopy a ostatní zemní práce dle vašich požadavků.

Terénní úpravy pozemků

Rovnání terénu, odvodnění a další práce.

Práce s montážní plošinou

Práce ve výškách pro nás také není problém. Opravy veřejného osvětlení a jiné výškové práce. Plošinu je také možné pronajmout. Dostupnost kdekoliv na Chebsku nebo v okolí Aše. Po domluvě i v okolí měst Mariánské Lázně, Sokolov, Karlovy Vary, Tachov.

Opravy komunikací

Opravy výtluků, frézování, pokládka asfaltu, zámková dlažba, obrubníky.

Zemní práce

Provádíme zemní práce v plném rozsahu. Výkopy pro vodovodní, plynová a kanalizační potrubí, rýhy pro uložení elektrických kabelů, odkrývky hlušiny s následným odvozem a uložením. Pro práce ve stísněných podmínkách, například zahradách a parcích, máme k dispozici speciální rýhovače, takže škody způsobované příjezdem těžké techniky jsou zcela eliminované.

Obsluha strojů prochází pravidelně odbornými dovednostními a bezpečnostními školeními. Veškeré práce provádíme v zadaných termínech a přesně podle vymezeních stanovenými projektovou dokumentací.

Doprava main

Ruční kopání

V místech která jsou nepřístupná pro techniku provádíme výkopy klasickým tzv. ručním způsobem. Při práci používáme osvědčené ruční nářadí jako jsou krumpáče, rýče a lopaty. Naši pracovníci jsou vybaveni ochrannými pomůckami a pláštěnkami v případě nepohody.

Mechanizace a doprava

Disponujeme řadou speciálních strojů s kvalitní vyškolenou obsluhou a dlouholetou praxí. Za velice příznivých finančních nákladů provádíme řadu činností jako jsou běžné zemní práce, přeprava těžkých nákladů, rovnání povrchů apd., nebo provádíme úzce sofystikované práce, příkladem může být čištění rybníků nebo tzv. rýhování výkopů, což je činnost, která je nejšetrnější k okolnímu terénu.

Pronájem techniky a doprava

Za výhodných podmínek pronajímáme stroje. Pokud je zapotřebí provést i dílčí zemní práce, příkladem jsou přeložky zemních vedeních a přípojky, v rámci elektroinstalačních či jiných prací je možné využít naší techniku a kvalifikovanou obsluhu na kratší i delší dobu. Rychlá dostupnost v okolí - města Cheb, Aš, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Sokolov, Karlovy Vary. Kontaktujte nás!

Doprava

Nákladní vozy

Naše mechanizace, ktera nám pomáhá v prací.

Doprava 2

Zemní práce

Naše mechanizace, ktera nám pomáhá v prací.

Doprava 3

Rypadlo

Naše mechanizace, ktera nám pomáhá v prací.

Plošina

Plošina

Máme pro Vás k disposici plošinu, ktera nám pomáhá v prací.

Plošina 2

Plošina

Plošina je k dispozici kdekoliv v Chebu, Františkových Lazních, Aši, Mariánskýh Lazních.

×

Více

Top