Pozemky

Prodej zasíťovaných stavebních pozemků

hazlov-planek

Hazlov

Nově nabízíme k prodeji kompletně zasíťované pozemky pro stavbu rodinných domů v Hazlově. Pozemky jsou situovány ve středu obce. Dostupnost (škola, školka, lékař, restaurace, vlak, autobus) jsou v dosahu maximálně 5-ti minut volnou chůzí. Na pozemcích je připravena elektrika, vodovod, dešťová kanalizace a splašková kanalizace. Pozemky budou připraveny ke stavbě na jaře 2019.

  • Realizace: 2018
Kontaktujte nás!
pomezi

Pomezí nad Ohří

Nabízíme k prodeji poslední volný zasíťovaný pozemek na stavbu rodinného domu v obci Pomezí nad Ohří. Pozemky se nacházejí v krásném prostředí v centru obce u přehrady Skalka. Vzdálenost od Chebu je pouze 4 kilometry po přehledné a široké komunikaci. Pozemky jsou napojeny na kanalizaci, vodovod a elektřinu v listopadu 2015 byla provedena asfaltová komunikace.

  • Realizace: 2015
  • Poslední volný pozemek!

Kontaktujte nás!
Zlatá Louka

Cheb - Zlatá louka - v přípravě

Připravujeme pro Vás nové zasíťované stavební pozemky v oblíbené lokalitě v Chebu na Zlaté Louce.

  • Realizace: 2019
Kontaktujte nás!
irsko

Libá - Lokalita Irsko - aktuálně vyprodáno

Lokalita "Irsko" se nachází na pozemcích klidné ekologicky nezatížené obce Libá ležící na hranicích s Německem. Krásná okolní příroda a dobrá dopravní dostupnost jsou nejlepšími předpoklady k výstavbě rodinného sídla. Nízká cena pozemků a vyjímečně výhodná poloha dávají tušit brzkému vybudování další moderní části obce. Pokud máte zájem o návštěvu lokality můžeta tak učitit cestou do Libé.

  • Realizace: 2010
  • I. a II. etapa zasíťovaných pozemků rozprodána. Připravujeme III. etapu.
Top