Elektromontáže

Bytové elektroinstalace

Výstavba a rekonstrukce bytových elektroinstalací podle nejnovějších standardů

Přípojky

Napojíme Vás na distribuční soustavu. Instalace rozvaděčů, zajištění administrativy s připojením.

Veřejné osvětlení

Servis stávajícího osvětlení. Rekonstrukce a výměna za moderní a úsporné LED lampy.

Osvětlovací systémy

Návrh a realizace osvětlení interiérů a exteriérů.

Silové rozvody NN + VN

Zabýváme se i projekty rozvodů vysokého i nízkého napětí.

Trafostanice

Náš tým má mnoho zkušeností s výstavbou a rekonstrukcí kompletních trafostanic.

Slaboproudé rozvody

Provádíme instalace slaboproudých rozvodů a systémů. Například ovládání vjezdových vrat, měření a regulace vytápění, zavlažování a další.

Anténní rozvody

Zařídíme Vám bezstrarostné sledování televize. Instalajume anténní rozvody, antény, zesilovače, rozbočovače, satelitní příjem. Jak pro domácnosti, tak i pro ubytovací zařízení.

Elektronická zabezpečovací signalizace

Zabezpečte si Váš objekt, dům či prodejnu. Používáme léty osvědčené zabezpečovací systémy, které Vás ochrání před nezvanými hosty.

Kamerové systémy

K zabezpečovacího systému zajisté dnes patří i kamerový systém. Snadno a bez starostí můžete sledovat co se děje i na Vašem mobilním telefonu.

Elektrické pohony pro brány a vrata

Máme dlouhodobé zkušenosti s realizací vratových systémů jak pro garážová vrata, tak i pro vjezdová vrata. Vše je ovládáno jednoduchým stisknutím tlačítka dálkového ovladače.

Revize a přihlášky

Zajistíme pro Vás revize elektroinstalací. Nabízíme pomoc se související administrativou a případné přihlášení a podobné činnosti zařídíme za Vás.

Montáže elektroinstalací

Pod pojmem montáže elektroinstalací je třeba si představit kompletní rozvody včetně telefonních, anténních, montáže osvětlení, počítačových sítí a to v rodinných domcích, firmách, lázeňských domech, restauracích, průmyslových halách apd. Dále provádíme výstavbu sítí nízkého i vysokého napětí včetně výstavby transformátorových stanic. Výstavbu provádíme vzdušným vedením ALFE, zemními kabelovými rozvody ale i vzdušným izolovaným AES vedením. Provádíme výstavbu veřejného osvětlení, zemní kabelové rozvody s parkovými i silničními stožáry. Provádíme provozování veřejného osvětlení. Máme oprávnění k výrobě rozvaděčů a provádíme výrobu okruhových podružných rozvodnic apd. Vše z komponentů schválených zkušebnou.

Elektro

Zemní vedení

Jsme vybaveni speciálními stroji pro pokládání zemního vedení. Vlastníme mj. rýhovací stroj pomocí kterého dokážeme hloubit zemní rýhy i ve velmi stísněných prostorech a bez poškození okolního prostředí.

Veřejné osvětlení (VO)

Elektro

Provádíme výstavbu veřejného osvětlení, zemní kabelové rozvody s parkovými i silničními stožáry, vzdušná vedení na kabelových stožárech. Dále provádíme PROVOZOVÁNÍ veřejného osvětlení za velice příznivých finančních podmínek podmínek včetně oprav a kompletního servisu v řadě menších i větších obcí.

Portfolio Image

Výstavba nadzemního vedení vysokého napětí

22 kV

Portfolio Image

Elektrorozvaděč

 

Portfolio Image

Elektrorozvadeč

 

Portfolio Image

Elektrorozvadeč

 

Portfolio Image

Veřejné osvětlení

Výstavba VO ve Františkových Lázních

×

Více

Top