Elektromontáže

Bytové elektroinstalace

Výstavba a rekonstrukce bytových elektroinstalací podle nejnovějších standardů

Výstavba FVE

Provádíme stavby fotovoltaických elektráren. Máme již 15-ti leté zkušenosti z těmito systémy. Úspěšně jsme postavili a předali FVE elektrárny o celkovém výkonu více než 800kW.

Přípojky

Napojíme Vás na distribuční soustavu. Instalace rozvaděčů, zajištění administrativy s připojením.

Veřejné osvětlení

Servis stávajícího osvětlení. Rekonstrukce a výměna za moderní a úsporné LED lampy.

Osvětlovací systémy

Návrh a realizace osvětlení interiérů a exteriérů.

Silové rozvody NN + VN

Zabýváme se i projekty rozvodů vysokého i nízkého napětí.

Trafostanice

Náš tým má mnoho zkušeností s výstavbou a rekonstrukcí kompletních trafostanic.

Slaboproudé rozvody

Provádíme instalace slaboproudých rozvodů a systémů. Například ovládání vjezdových vrat, měření a regulace vytápění, zavlažování a další.

Anténní rozvody

Zařídíme Vám bezstrarostné sledování televize. Instalajume anténní rozvody, antény, zesilovače, rozbočovače, satelitní příjem. Jak pro domácnosti, tak i pro ubytovací zařízení.

Elektronická zabezpečovací signalizace

Zabezpečte si Váš objekt, dům či prodejnu. Používáme léty osvědčené zabezpečovací systémy, které Vás ochrání před nezvanými hosty.

Kamerové systémy

K zabezpečovacího systému zajisté dnes patří i kamerový systém. Snadno a bez starostí můžete sledovat co se děje i na Vašem mobilním telefonu.

Elektrické pohony pro brány a vrata

Máme dlouhodobé zkušenosti s realizací vratových systémů jak pro garážová vrata, tak i pro vjezdová vrata. Vše je ovládáno jednoduchým stisknutím tlačítka dálkového ovladače.

Revize a přihlášky

Zajistíme pro Vás revize elektroinstalací. Nabízíme pomoc se související administrativou a případné přihlášení a podobné činnosti zařídíme za Vás.

Montáže elektroinstalací

Pod pojmem montáže elektroinstalací je třeba si představit kompletní rozvody včetně telefonních, anténních, montáže osvětlení, počítačových sítí a to v rodinných domcích, firmách, lázeňských domech, restauracích, průmyslových halách apd. Dále provádíme výstavbu sítí nízkého i vysokého napětí včetně výstavby transformátorových stanic. Výstavbu provádíme vzdušným vedením ALFE, zemními kabelovými rozvody ale i vzdušným izolovaným AES vedením. Provádíme výstavbu veřejného osvětlení, zemní kabelové rozvody s parkovými i silničními stožáry. Provádíme provozování veřejného osvětlení. Máme oprávnění k výrobě rozvaděčů a provádíme výrobu okruhových podružných rozvodnic apd. Vše z komponentů schválených zkušebnou.

Elektro

Zemní vedení

Jsme vybaveni speciálními stroji pro pokládání zemního vedení. Vlastníme mj. rýhovací stroj pomocí kterého dokážeme hloubit zemní rýhy i ve velmi stísněných prostorech a bez poškození okolního prostředí.

Veřejné osvětlení (VO)

Elektro

Provádíme výstavbu veřejného osvětlení, zemní kabelové rozvody s parkovými i silničními stožáry, vzdušná vedení na kabelových stožárech. Dále provádíme PROVOZOVÁNÍ veřejného osvětlení za velice příznivých finančních podmínek podmínek včetně oprav a kompletního servisu v řadě menších i větších obcí.

Elektro

Výstavba nadzemního vedení vysokého napětí

22 kV

Elektro

Elektrorozvaděč

Elektrorozvaděč jak má být

Elektrorozvaděč

Elektrorozvaděč

Elektrorozvaděč jak má být

Elektrorozvaděč

Elektrorozvaděč

Elektrorozvaděč jak má být

Veřejné osvětlení

Veřejné osvětlení

Výstavba VO ve Františkových Lázních

x

Více

Top